Mongolsko

 

LOV VLKA -Mongolsko

 

TERMÍN LOVU:  únor   ,    listopad- prosinec

Počet lovců :  4 - 6

Doba lovu: 10  loveckých dnů včetně příletu a odletu

Lovecký balíček : obsahuje,jednu trofej vlka, kompletní servis-veškeré přepravy z letiště v Ulanbátaru do místa lovu a po dobu lovu,ubytování,strava po dobu pobytu ,veškerá potřebná povolení včetně a ostatní služby související s lovem a pobytem.

Lov probíhá na velkém prostoru na stepích  s náročnými přesuny terénními auty v závislosti na pohybu smečky a s delší dobou čekání jako představený střelec.Doprovod natláčí vlky na představené lovce na koních.Každý den se loví v jiné lokalitě.

 

Exklusivní nabídka-lov vlků s pomocí orlů Mongolsko

 

TERMÍN LOVU:      říjen- prosinec

Počet lovců :  max.  3

Doba lovu: 8  loveckých dnů včetně příletu a odletu

Lovecký balíček obsahuje:zapůjčení orla pro lov včetně doprovodu,který je zároveň chovatel orla ,jednu trofej vlka, kompletní servis-veškeré přepravy z letiště v Ulanbátaru do místa lovu a po dobu lovu,ubytování,strava po dobu pobytu ,veškerá potřebná povolení včetně a ostatní služby související s lovem a pobytem.

 

Lov probíhá na velkém prostoru na stepích  s pomocí koní v závislosti na pohybu smečky.Vlci jsou vyhledávání a pak z dostatečné vzdálenosti vypouští lovec orla.Počet ulovení vlků není omezen,v loveckém balíčku je zahrnuto vyřízení dokumentů na jednu trofej na přepravu do ČR.
Podmínkou je zanalost lovu s dravcem a manipulaci s ním,základy jízdy na koni.V případě poranění orla nenese vinu lovec a nic nedoplácí.

Podrobné informace E- mailem.


Kontakt

Beniček Libor

VENITEX plus s.r.o.
Vazová 1647
688 01 Uherský Brod


Tel +420 739 652 572 , +420 603 585 313